Suat BIRER Hairdressing
Suat BIRER

  SUAT BIRER 1973 yilinda dogmus, 1986 yilinda ustalarinin yaninda meslege ilk adimini atmistir. Yillarca beraber çalistigi ustalarindan bayragi alarak 1990 yilinda kendi salonunu açmis, simdiki SUAT BIRER Hairdressing salonlarinin saglam temellerini atmistir.

  SUAT BIRER yeniligi ve yenilenmeyi seven basarili bir isadamidir. Egitimi ve egitmeyi seven iyi bir isletmecidir. Kendini ve ekibini her geçen gün gelistiren usta ögreticidir. Modern çaga uyum saglayarak yurt içinde ve yurt disinda egitimler alarak vizyonunu devamli genisletmistir. Ayni donanimi ekibi içinde saglamayi hedef seçmis, onlara bu yolda önderlik etmistir. Çalisanlarini birer arkadas, müsterilerini salonunun misafirleri olarak görür.

   Müsterilerini dinler, onlarin isteklerine cevap verebilmek için titizlikle çalisir. Öneri ve sikâyetleri degerlendirir. Daha iyi hizmet, kaliteli hizmet sisteminin olmazsa olmazlaridir.

   Suat Birer özel yasaminda da titiz ve özenlidir. Genis bir sosyal çevresi, görüsmekten keyif duydugu arkadaslari vardir. Iyi günde, kötü günde dostlarinla olmaktan mutluluk duyar.

   Su anda Yahyakaptan'da bulunan subesi ile her geçen gün güçlenmekte ve hizmet kalitesini artirnaya devam etmektedir.